KONST / Litografier / Färglitografi 12989087
nr 1298 9087
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 26/90. Motivet: 73x50 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:41:25
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström